فروشگاه

Store


 

فروشگاه گروه شرکتهای فلاتِک تولید و توزیع اقلام ضروری و کمیاب مورد نیاز صنایع مختلف:

 


 

مشعل­ های سفارشی فلاتِک

مشعل های خاص، مشعل کوره، مشعل زباله سوز، مشعل پساب سوز

 

مدل :FLT-777
ظرفیت :۱۰۰,۰۰۰-۱۰,۰۰۰,۰۰۰ kcal\h
نوع سوخت :گاز – گازوئیل- مازوت- سوخت های مایع بازیافتی
نوع احتراق :تدریجی-مدولار در هر دو سوخت مایع و گاز

 

جهت سفارش تماس بگیرید


 

پمپ های ضد اسید فلاتک
پمپ ضد اسید یکی از دسته پمپ های Centrifuge می باشد و شرکت فلاتِک ، تامین کننده و نمایندگی رسمی فروش پمپ های سانتریفیوژ مقاوم در برابر خوردگی یا همان ( پمپ ضد اسید ) است که برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان بسیار مناسب طراحی شده است . این پمپ  برای مشاغل صنایع معدنی ، شیرابه و فلزات فرآوری می کند. پمپهای ما برای انتقال طیف گسترده ای از مواد شیمیایی خورنده شامل اسیدها و دوغابهای اسیدی و همچنین تهیه پمپهای شیمیایی مقاوم در برابر خوردگی و پمپهای سانتریفیوژ عمودی مقاوم در برابر اسید و خوردگی هستند.

 

پمپ ضد اسید، متریال پمپ ضد اسید، انتخاب پمپ ضد اسید، اجزای پمپ ضد اسید، مزایای پمپ ضد اسید، مشخصات پمپ ضد اسید، مکانیزم عملکرد پمپ ضد اسید

 

جهت سفارش تماس بگیرید 

سیستم های هوادهی فلاتِک Fan & Air Blower

دستگاهی است که هوا را به جریان می‌اندازد. این تجهیز بطور گسترده در صنعت به منظور دمیدن، مکیدن، و یا گردش مجدد هوا بکار گرفته می‌شود. بنابراین فن‌ها از نظر کاربری در سه گروه زیر قرار می‌گیرند:

 • فن دمنده Force Draft Fan
 • فن مکنده Induced Draught Fan
 • فن گردشی Circulation Fan
   

 

انواع دمنده هوا یا فن Fan & Air Blower

 

 

فن‌ها Fan & Air Blower با توجه به جهت جریان هوا در سه نوع زیر ساخته می‌شوند:

 • دمنده هوا یا فن جریان محوری (Axial Flow Fans)
 • دمنده هوا یا فن جریان شعاعی یا سانتریفیوژ (Centrifugal Fans)
 • دمنده هوا یا فن جریان متقاطع (Cross Flow Fans)

جهت سفارش تماس بگیرید 

فیلترهای زیستی فلاتِک Bio-Filter

آیا همسایگان شما از بوهای نامطبوع ساطع شده از کارخانه شما شکایت کرده اند؟ آیا شرکت شما ترکیبات آلی فرار (VOCs) یا ترکیبات معدنی مانند آمونیاک (NH3) و سولفید هیدروژن (H2S) را تولید و ساطع می کند؟ آیا کارخانه شما با مقررات انتشار ملی گازهای آلاینده مطابقت دارد؟

راه حل اثبات شده برای حل مشکلات انتشار گازهای آلاینده و بو FALATec استفاده از یک سیستم نوین تصفیه هوا است. ما قادر به ارائه راه حل های مقرون به صرفه برای حذف گرد و غبار، ترکیبات آلی فرار و سایر آلاینده های آلی و معدنی یا مخلوط آنها از گازهای خروجی کارخانجات هستیم.

 

سیستم های تصفیه هوا، حذف گرد و غبار، ترکیبات آلی فرار و سایر آلاینده های آلی و معدنی یا مخلوط آنها از گازهای خروجی

 

جهت سفارش تماس بگیرید


 

دستگاههای اندازه گیری و آنالیزرهای آنلاین فلاتِک

یکی از نیازهای اصلی واحدهای مدیریت پسماند، اندازه گیری و ثبت آلاینده های مختلف تولید شده در طی فرآیند می باشد. از همین رو شرکت فلاتِک با همکاری یکی از شرکتهای توانمند داخلی در حوزه برق و الکترونیک، دستگاههاي اندازه گیري مختلفی را تولید نموده است که لیست این محصولات به شرح ذیل می باشد:

 • ترانسمیتر و دتکتور گاز (گاز سنجها)
 • ترانسمیترهاي اختلاف فشار هوا
 • ترانسمیترهاي دما و رطوبت


این دستگاهها در چهار سري با نامهاي : HT83, HT82, HD81 و HT87 تولید می شوند. مدل HT87 داراي باکس ضد انفجار آلومینیومی و بقیه با بدنه پلاستیکی تولید می شوند.

 

اندازه گیری گازهای دودکش

 

جهت سفارش تماس بگیرید


 

شعله گیر فلاتِک FALATec Flame Arrestor

شعله‌گیر یا همان flame arrestor تجهیزی است که بوسیله جذب گرمای شعله، آن را خاموش و یا متوقف می‌کند. گرمای شعله توسط این تجهیز در یک قطعه متخلخل فلزی جذب می‌شود و از اشتعال ماده در ادامه‌ی خط لوله جلوگیری می‌کند.

این قطعه فلزی از صفحات موج‌ دار کنار هم و یا توری به هم فشرده شده تشکیل می‌شود. ابعاد کلی و سایز گذرگاه‌های این قطعه متخلخل توسط عواملی همچون ترکیب، دما و فشار گاز و میزان افت فشار آن تعیین می‌شود. برای نمونه هر چه ترکیب گاز محیطی تندسوزتر باشد باید سایز منافذ کوچک‌تر باشد. اما از طرفی ریزتر بودن منافذ باعث افزایش افت فشار می‌شود.

 

انواع شعله‌گیر

شعله‌گیرها با توجه به محل مورد استفاده و کاربرد به دو نوع زیر تقسیم می‌شوند :

 • انتهایی ( End line )
 • در خط ( In line )

که جهت جلوگیری از انتقال احتراق، توسعه اشتعال و انفجار از یک سمت خط لوله به سمت دیگر و یا از خارج به داخل مخزن مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

شعله‌گیر یا همان flame arrestor تجهیزی است که بوسیله جذب گرمای شعله، آن را خاموش و یا متوقف می‌کند. گرمای شعله توسط این تجهیز در یک قطعه متخلخل فلزی جذب می‌شود و از اشتعال ماده در ادامه‌ی خط لوله جلوگیری می‌کند.

 

جهت سفارش تماس بگیرید